Prodej vzorníků a katalogů:

V případě zájmu Vám můžeme zaslat tyto vzorníky

  • Malý vzorník 

- katalog Oberflex, katalog Marotte, malé vzorníky laminátů (kolekce Prestige d´Oberflex, Les Sablés, Kontrasty a materiály, Spiced Wood, Natural Shades)

- cena 200 Kč vč. DPH (poštovné a balné v ceně)

- v případě osobního odběru zdarma

  • Velký vzorník

- katalog Oberflex, katalogy Marotte, katalog Obersound 5.5 designers, vzorník laminátů z kolekce 3DPLY a BIOPLY, kompletní vzorníky laminátů (kolekce Prestige d´Oberflex, Les Sablés, Kontrasty a materiály, Spiced Wood, Natural Shades, Métapal, Les Bruts), velký plakát se vzorníkem produktů Oberflex

- cena 1210 Kč vč. DPH (poštovné a balné v ceně)

- v případě osobního odběru 850 Kč vč. DPH


V sekci technické informace naleznete užitečné informace, které Vám poradí, jak postupovat při zpracovávání laminátů, při manipulaci s nimi či při jejich skladování. Dále jsou tu údaje o bezpečnosti výrobků Oberflex.

Lamino Prestige d'Oberflex

Prestige d'Oberflex je základní řada, která obsahuje dekorativní vysokotlaké lamináty (HPL) vyrobené z pravé dřevěné dýhy.

Lamino Textured Wood

Kolekce Kontrasty a materiály reflektuje nejnovější trendy v tvorbě interiérů. Nabízí vysoce kvalitní texturované lamináty.

Lamino Natural Shades

Jedinečné kolekce Natural Shades v níž se snoubí přirozené odstíny dřeva a originální design povrchových efektů.

Lamino Les Sáblés

Hlavním znakem kolekce Les Sáblés je to, že se jedná o pravou dřevěnou dýhu, která je kartáčovaná.

Lamino Spiced Wood

Exkluzivní kolekce lamina Spiced Wood reaguje na aktuální trendy v oblasti designu a architektury.

Popisovatelné, magnetické lamino

Lamino Smart Surface je nová kolekce laminátů z dřevěné dýhy. Jedinečné a originální lamináty na které je možné psát popisovačem, křídou nebo na ně připevňovat vzkazy pomocí magnetů.

Lamino bez povrchové úpravy

Speciální kolekce laminátů s dýhou bez povrchové úpravy. Lze si zvolit vlastní úpravu.

AKUSTICKÉ PANELY PRO STĚNY A STROP

Pokud hledáte obklad stropu či stěn dřevěnými panely, chcete znásobit akustický efekt a stále se nevzdat designových nároků na interiér, je Vám k dispozici akustika Oberflex.

DŘEVĚNÉ PODHLEDY TECTONIQUE

Nová kolekce Tectonique 5.5 nabízí jedinečné řešení stropních obkladů. Díky Tectonique 5.5 můžete vnést do prostoru dynamiku a velmi originální design při zachování těch nejlepších akustických vlastností daného prostoru.

HRANÍCÍ PÁSKY

Ideálním doplňkem k vysokotlakým laminátům jsou hranící pásky. Jsou vyrobeny z pravé dřevěné dýhy s povrchem Oberflex, přičemž podkladem je tenký papír.

FIXAČNÍ PROFILY

Pro instalaci akustických panelů nebo dřevěných obkladů na stěnu existuje mnoho spůsobů uchycení pomocí fixačních profilů.