REFERENCE OBERFLEX


"Před 6 lety jsme s manželem (tehdy ještě přítelem) zařizovali nový byt v Praze. Kamarád architekt nám pomohl s projektem kuchyně a doporučil pro realizaci pana truhláře Tichého. 


Ze všech možných materiálů jsme nakonec vybrali Oberflex v odstínu Sésame. Kromě faktu, že je fakt krásný, nás uchvátilo, že i když jsme po něm několikrát přejeli hranou klíče, nic se s ním nestalo. 


O půl roku později se ukázalo, že v bytě bydlet nebudeme a budeme jej muset pronajmout. Za 5 let pronajímání se v něm vystřídali 4 různí nájemníci, a to jak české, tak i zahraniční národnosti. Nemusím podotýkat, že v cizím bytě se člověk k vybavení nechová tak, aby mu vydrželo co nejdéle. Nicméně kuchyň je i dnes jako nová a my jsme s manželem přesvědčeni, že v tom největší roli sehrál výběr toho nejlepšího materiálu, tedy Oberflexu.


Nyní opět zařizujeme novou kuchyň, tentokrát již v domečku. Máme 1,5 letou dcerku, která nám ráda pomáhá všude možně, včetně kuchyně, a to nejraději šroubovákem, kladívkem a kleštěma ☺ Proto je i tentokrát Oberflex pro nás jednomyslnou volbou." Romana D., Praha

Lamino Prestige d'Oberflex

Prestige d'Oberflex je základní řada, která obsahuje dekorativní vysokotlaké lamináty (HPL) vyrobené z pravé dřevěné dýhy.

Lamino Textured Wood

Kolekce Kontrasty a materiály reflektuje nejnovější trendy v tvorbě interiérů. Nabízí vysoce kvalitní texturované lamináty.

Lamino Natural Shades

Jedinečné kolekce Natural Shades v níž se snoubí přirozené odstíny dřeva a originální design povrchových efektů.

Lamino Les Sáblés

Hlavním znakem kolekce Les Sáblés je to, že se jedná o pravou dřevěnou dýhu, která je kartáčovaná.

Lamino Spiced Wood

Exkluzivní kolekce lamina Spiced Wood reaguje na aktuální trendy v oblasti designu a architektury.

Popisovatelné, magnetické lamino

Lamino Smart Surface je nová kolekce laminátů z dřevěné dýhy. Jedinečné a originální lamináty na které je možné psát popisovačem, křídou nebo na ně připevňovat vzkazy pomocí magnetů.

Lamino bez povrchové úpravy

Speciální kolekce laminátů s dýhou bez povrchové úpravy. Lze si zvolit vlastní úpravu.

AKUSTICKÉ PANELY PRO STĚNY A STROP

Pokud hledáte obklad stropu či stěn dřevěnými panely, chcete znásobit akustický efekt a stále se nevzdat designových nároků na interiér, je Vám k dispozici akustika Oberflex.

DŘEVĚNÉ PODHLEDY TECTONIQUE

Nová kolekce Tectonique 5.5 nabízí jedinečné řešení stropních obkladů. Díky Tectonique 5.5 můžete vnést do prostoru dynamiku a velmi originální design při zachování těch nejlepších akustických vlastností daného prostoru.

HRANÍCÍ PÁSKY

Ideálním doplňkem k vysokotlakým laminátům jsou hranící pásky. Jsou vyrobeny z pravé dřevěné dýhy s povrchem Oberflex, přičemž podkladem je tenký papír.

FIXAČNÍ PROFILY

Pro instalaci akustických panelů nebo dřevěných obkladů na stěnu existuje mnoho spůsobů uchycení pomocí fixačních profilů.