Originální patentovaný montážní systém


Inovativní závěsný systém, který vymyslela skupina 5.5 Designers umožňuje instalaci stropních dlaždic v různých úhledch a výškách. Nabízí tak řešení, kterého bylo dříve možné dosáhnout pouze vlastním nákladným řešením. Systém Tectonique 5.5 se skládá z háčků, věšáků a profilů, které byly navrženy speciálně pro instalaci všech dostupných modelů.


1 – upevňovací profil, 2 – závěsný háček, 3 – výstužný profil, 4 – hlavní profil, 5 – bočnice hlavního profilu, 6 – upevňovací háček, 7 – zámek pro závěsný háček, 8 – dřevěná stropní dlaždice
Unikátní odlehčené složení stropní dřevěné dlaždice


Deska se skládá z dřevěného rámu z dřevotřísky, vnitřek je tvořen voštinovou lepenkou. Díky tomu je panel velmi lehký a snadno se s ním manipuluje. Na povrchu se nachází vysokotlaký dekorativní laminát z dřevěné dýhy a ochranná povrchová vrstva Oberflex. Zadní část panelu je tvořen slabou MDF deskou a vyvažovacím laminátem.
Díky novému složení Tectonique desky byla výrazně snížena hmotnost, což umožnilo nejen rozšířit tloušťku desky a současně nabídlo více možností pro vytváření dynamického designu modelů.Lamino Prestige d'Oberflex

Prestige d'Oberflex je základní řada, která obsahuje dekorativní vysokotlaké lamináty (HPL) vyrobené z pravé dřevěné dýhy.

Lamino Textured Wood

Kolekce Kontrasty a materiály reflektuje nejnovější trendy v tvorbě interiérů. Nabízí vysoce kvalitní texturované lamináty.

Lamino Natural Shades

Jedinečné kolekce Natural Shades v níž se snoubí přirozené odstíny dřeva a originální design povrchových efektů.

Lamino Les Sáblés

Hlavním znakem kolekce Les Sáblés je to, že se jedná o pravou dřevěnou dýhu, která je kartáčovaná.

Lamino Spiced Wood

Exkluzivní kolekce lamina Spiced Wood reaguje na aktuální trendy v oblasti designu a architektury.

Popisovatelné, magnetické lamino

Lamino Smart Surface je nová kolekce laminátů z dřevěné dýhy. Jedinečné a originální lamináty na které je možné psát popisovačem, křídou nebo na ně připevňovat vzkazy pomocí magnetů.

Lamino bez povrchové úpravy

Speciální kolekce laminátů s dýhou bez povrchové úpravy. Lze si zvolit vlastní úpravu.

AKUSTICKÉ PANELY PRO STĚNY A STROP

Pokud hledáte obklad stropu či stěn dřevěnými panely, chcete znásobit akustický efekt a stále se nevzdat designových nároků na interiér, je Vám k dispozici akustika Oberflex.

DŘEVĚNÉ PODHLEDY TECTONIQUE

Nová kolekce Tectonique 5.5 nabízí jedinečné řešení stropních obkladů. Díky Tectonique 5.5 můžete vnést do prostoru dynamiku a velmi originální design při zachování těch nejlepších akustických vlastností daného prostoru.

HRANÍCÍ PÁSKY

Ideálním doplňkem k vysokotlakým laminátům jsou hranící pásky. Jsou vyrobeny z pravé dřevěné dýhy s povrchem Oberflex, přičemž podkladem je tenký papír.

FIXAČNÍ PROFILY

Pro instalaci akustických panelů nebo dřevěných obkladů na stěnu existuje mnoho spůsobů uchycení pomocí fixačních profilů.