Lamino bez povrchové úpravy

Lamino bez povrchové úpravy

Speciální kolekce laminátů s dýhou bez povrchové úpravy. Lze si zvolit vlastní úpravu.

Lamino bez povrchové úpravy

Oberflex Natur (Obermatch) a Les Sablés unfinished jsou kolekce využívající dýhy z pravého dřeva bez povrchové úpravy dýhy. Tyto kolekce slouží pro širší využití, je možné si zvolit vlastní způsob povrchové úpravy, jako např. dýhy navoskovat, lakovat či barvit dle Vašich požadavků. Novinkou je kolekce vrstvených hladkých dýh BIOPLY a texturovaných 3DPLY.

Součástí nabídky laminátů bez povrchové úpravy jsou odvlákněné dýhy - Oberswing Natur jsou pružnější a méně křehké než běžně dostupné lamináty. Je možné je ohnout až do rádiusu 10 mm.

Základní kolekce:

BIOPLY / 3DPLY

Oberflex Natur (Brut d´Ober)

Les Sablés bez povrchové úpravy

Oberswing Natur

Lamino bez povrchové úpravy Lamino bez povrchové úpravy Lamino bez povrchové úpravy
Vlastnosti:se liší od jednotlivých kolekcí: BIOPLY-3DPLY/ Oberflex Natur(Obermatch)/ Les Sablés (podrobně v jednotlivých sekcích kolekcí)
Dostupnost:na objednání
Výrobce:Oberflex - Groupe OBER s.a Francie

Lamino Prestige d'Oberflex

Prestige d'Oberflex je základní řada, která obsahuje dekorativní vysokotlaké lamináty (HPL) vyrobené z pravé dřevěné dýhy.

Lamino Textured Wood

Kolekce Kontrasty a materiály reflektuje nejnovější trendy v tvorbě interiérů. Nabízí vysoce kvalitní texturované lamináty.

Lamino Natural Shades

Jedinečné kolekce Natural Shades v níž se snoubí přirozené odstíny dřeva a originální design povrchových efektů.

Lamino Les Sáblés

Hlavním znakem kolekce Les Sáblés je to, že se jedná o pravou dřevěnou dýhu, která je kartáčovaná.

Lamino Spiced Wood

Exkluzivní kolekce lamina Spiced Wood reaguje na aktuální trendy v oblasti designu a architektury.

Popisovatelné, magnetické lamino

Lamino Smart Surface je nová kolekce laminátů z dřevěné dýhy. Jedinečné a originální lamináty na které je možné psát popisovačem, křídou nebo na ně připevňovat vzkazy pomocí magnetů.

Lamino bez povrchové úpravy

Speciální kolekce laminátů s dýhou bez povrchové úpravy. Lze si zvolit vlastní úpravu.

AKUSTICKÉ PANELY PRO STĚNY A STROP

Pokud hledáte obklad stropu či stěn dřevěnými panely, chcete znásobit akustický efekt a stále se nevzdat designových nároků na interiér, je Vám k dispozici akustika Oberflex.

DŘEVĚNÉ PODHLEDY TECTONIQUE

Nová kolekce Tectonique 5.5 nabízí jedinečné řešení stropních obkladů. Díky Tectonique 5.5 můžete vnést do prostoru dynamiku a velmi originální design při zachování těch nejlepších akustických vlastností daného prostoru.

HRANÍCÍ PÁSKY

Ideálním doplňkem k vysokotlakým laminátům jsou hranící pásky. Jsou vyrobeny z pravé dřevěné dýhy s povrchem Oberflex, přičemž podkladem je tenký papír.

FIXAČNÍ PROFILY

Pro instalaci akustických panelů nebo dřevěných obkladů na stěnu existuje mnoho spůsobů uchycení pomocí fixačních profilů.